Jaka szczotka do wc?

akcesoria łazienkowe

Niezależnie do tego, ile toalet mamy w naszym domu, przy każdej z nich powinniśmy umieścić szczotkę do wc. Pomimo rozwoju techniki i dostępnych na rynku preparatów do zachowania higieny toalety, tradycyjna szczotka wciąż jest niezbędnym akcesorium. Jak wybrać odpowiednią szczotkę?
 
Warto zaznaczyć, że szczotki do wc, niezależnie do swojej ceny, będą sprawowały się równie dobrze. Wybierając szczotkę powinniśmy się bardziej skupić na jej wyglądzie, który powinien pasować do wystroju łazienki i sprawiać, że sama szczotka nie będzie rzucała się w oczy. Ze względu na różnorodność materiałów używanych przez producentów powinniśmy bez większych problemów znaleźć odpowiedni przedmiot - czy to wykonany z kolorowego i taniego plastiku, czy też z błyszczącej się stali nierdzewnej (sprawdza się znacznie lepiej w miejscach narażonych na wilgoć).
 
Przy zakupie pozostaje jeszcze kwestia, czy ma być to szczotka wolnostojąca, czy też naścienna. To również powinno zależeć jedynie od naszego gustu i naszych upodobań.