Funkcjonalne umywalki wpuszczane w blat

Aranżując łazienkę, zwraca się uwagę na to, by poszczególne elementy wyposażenia dobrze się ze sobą komponowały. Coraz częściej więc poszukuje się takich produktów, które cechują się uniwersalnym zastosowaniem i funkcjonalnym zastosowaniem.

Do takich elementów z pewnością można zaliczyć umywalki wpuszczane w blat, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nie można się temu dziwić, jeśli dzięki nim uda się tak wykończyć łazienkę, by było w niej więcej miejsca. Dzięki tym umywalkom można zapomnieć o obszernych meblach, które są niewygodne w codziennym użytkowaniu. Z pewnością można do nich zaliczyć szafki, które są dodatkiem do tradycyjnych umywalek.

Teraz okazuje się, że o wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest dłuższy blat z dyskretną półeczką pod spodem. W takim projekcie bardzo łatwo można wyobrazić sobie obecność umywalek wpuszczanych w blat. Są niemalże stworzone do takich właśnie pomysłów, gwarantując dużo miejsca wokół kranu i to z każdej strony. Samemu też można zadecydować o tym, na jakiej wysokości powinien znaleźć się ten element i jaką mieć głębokość. Umywalki te są tak zaprojektowane, by, po odkręceniu kranu, meble znajdujące się wokół pozostały suche.
Tags: