Ciekawe pomysły na to jak urządzić łazienkę

Coraz częściej wiele osób decyduje się na wprowadzenie nietypowych elementów do swojej łazienki. Przykładem może być zastosowanie zarówno kabiny prysznicowej jak i wanny w jednym pomieszczeniu. Takie rozwiązanie zapewni nie tylko komfort rodzinie, ale również sprawdzi się jako okazja do nadania łazience oryginalnego charaktery.

Łazienka w stylu skandynawskim
Innym pomysłem może być wykorzystanie szafki utrzymanej w stylu skandynawskim jako mebla pod umywalkę. Warto jednak przed tego typu zabiegiem odpowiednio zabezpieczyć szafkę za pomocą lakieru przed działaniem wilgoci. Interesujące propozycje urządzania pomieszczeń oferuje galeria łazienek Lublin.

Kolorowa umywalka
W większości łazienek najczęściej widzimy białą umywalkę. Ale bez trudu dostaniemy na rynku elementów sanitarnych również umywalki czerwone, żółte i beżowe. Jeżeli zdecydujemy się na stworzenie neutralnego pomieszczenia to taki akcent kolorystyczny może stać się interesującym motywem przewodnim. Podobne produkty posiada galeria łazienek z Lublina. Bardzo dobrym sposobem na zagospodarowanie malej łazienki jest zastosowanie zasłonki zamiast typowej kabiny. Jest to rozwiązanie zarazem niskobudżetowe jak i proste, a jednocześnie nowoczesne. Zyskaną przestrzeń możemy wykorzystać na przykład na zamontowanie ozdobnego grzejnika.

Tags: