Urządzanie łazienki - natrysk, czy bateria?

Generalny remont łazienki nie jest nigdy prosty, ponieważ wybierając miejsce gdzie ma stanąć toaleta, a gdzie wanna jesteśmy w dużej mierze skrępowani tym, w którym miejscu biegną rury doprowadzające wodę. Jednakże, gdy remontujemy łazienkę jest wiele rzeczy, które możemy samodzielnie zaplanować.

Jaka wanna?
Jeśli zdecydujemy się, że chcemy aby w naszej łazience stanęła wanna to przed nami trudne zadanie, jakim jest wybór odpowiedniej wanny. Większość ludzi chce mieć długą wannę, aby mogli się w niej położyć. Jednakże, długa wanna zajmuje dużo miejsca. Wydaje się, że jeśli nasza łazienka jest niewielka to lepiej kupić nieco krótszą wannę.

Ponadto, ważny wybór dotyczy baterii prysznicowych. Trzeba wybrać przede wszystkim taką, która będzie niezawodna. Co więcej, baterie prysznicowe różnią się między sobą na przykład pod względem długości kabla od słuchawki prysznicowej. Należy pamiętać, że jeśli mamy długą wannę, to potrzebujemy również długiego kabla. W przeciwnym wypadku, słuchawka nie będzie dostawać do naszej głowy, kiedy będziemy leżeć w wannie. Warto pamiętać o takich, wydawać by się mogło, drobnych sprawach. Jeśli nie będziemy o nich pamiętać, to później możemy mieć duże kłopoty.
Tags: