Informacje o bateriach umywalkowych

Armatura łazienkowa w Radomiu dostępna jest w wielu różnych rodzajach. Do jednego z najpopularniejszych rodzajów armatury zalicza się baterie umywalkowe. Warto wiedzieć jakie są dostępne na rynku.

Baterie umywalkowe
Najczęściej dostępne są 2 różne rodzaje wylewek: krótka oraz dłuższa co pozwala na odpowiednie dostosowanie wylewki do posiadanej umywalki. Niektóre z modeli dostępnych na rynku wyposażone są w dodatkową wyciąganą rączkę, która ułatwia umycie włosów czy też umycie większych przedmiotów, które nie zawsze zmieszczą się w umywalce.

Kolejną ważną rzeczą jeśli chodzi o wyposażenie baterii umywalkowych jest wyposażenie ich w automatyczny korek. Spora część modeli dostępnych na rynku wyposażona jest w automatyczny korek. Działa to na zasadzie cięgna, które zakończone jest odpowiednią główką umieszczaną w tylnej części baterii. Dzięki wyciąganiu główki powoduje, że odpływ wody zostanie zamknięty bądź też otwarty. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ można otworzyć odpływ wody, aby wypuścić wodę z umywalki bez brudzenia sobie rąk.

Wybierając odpowiednią armaturę łazienkową w Radomiu warto zdecydować się na konkretne rozwiązanie, które będzie odpowiednie do konkretnych potrzeb.
Tags: