Nietypowe rozwiązania, które ożywią Twoją łazienkę

Większość osób urządzających łazienkę stawia na proste, minimalistyczne rozwiązania. Choć nie jest to zła opcja, to niestety przez te zabieg większość polskich łazienek wygląda bardzo podobnie i nudno. Jest kilka sposobów na to, aby ożywić wnętrze, można uczynić je bardziej przytulnym i eleganckim, jednocześnie nie tracąc na funkcjonalności.

Płytki venis w nietypowym wzorze

Płytki to jeden z ważniejszych elementów aranżacyjnych, od nich tak naprawdę zależy to, jak ostatecznie będzie prezentować się dane wnętrze. Mimo, że wiele poradników poleca zastosowanie dużych, jednokolorowych płytek, które będą stanowić świetną bazę, to równie dobrze można zaszaleć i wybrać takie o ciekawym wzorze czy kolorze. Płytki venis cieszą się coraz większą popularnością, są bogato zdobione, dostać je można w sklepie Banyo, bardzo wytrzymałe, także z pewnością warto wziąć je pod uwagę.

Ciekawe dodatki

Kolejnym elementem aranżacji łazienki są dodatki, dzięki którym wnętrze można ożywić i dodać mu charakteru. Choć nie warto z nimi przesadzać, to odpowiednio dobrane naprawdę spełnią swoją funkcję jak trzeba. Najlepiej skupić się na jednym kolorze, warto decydować się na zakup akcesoriów łazienkowych w jednym wzorze. Ręczniki, pojemniki na kosmetyki, dozownik na mydło, kubek na szczoteczkę do zębów, te elementy powinny do siebie pasować. Można mieszać różne materiały, dzięki ciekawym tekstyliom można nieco ocieplić wnętrze, dodać mu lekkości.

Jeżeli łazienka jest mała

W przypadku, gdy łazienka jest niewielkich rozmiarów, warto stawiać na duże lustra oraz większy minimalizm,w  tym wypadku każda rzecz powinna mieć swoje miejsce, porządek jest ważny.
Tags: