Heksagony w łazience

Płytki heksagonalne szturmem zdobyły rynek wnętrzarski, rozkochując w sobie grono wiernych fanów. Ten niezwykle oryginalny kształt płytek pozwala na wykreowanie ciekawych wnętrz. Płytki dostępne są zarówno dużych, jak i małych formatach, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w łazienkach, kuchniach, czy jako ozdoby przedpokojów.

Płytki łazienkowe

Płytki heksagonalne, które swoją strukturą przypominają plaster miodu - więcej na www.home100.pl, doceniane są za to, że stanowią bardzo ładną i niezwykle ciekawą alternatywę dla tradycyjnych płytek (prostokątów i kwadratów). Ich ogromną zaletą jest to, że pasują do każdej łazienki, zaś dobrze dobrane pod względem wielkości, przez lata będą cieszyć oczy zadowolonych klientów.

Mało, dużo

Często docenianą zaleta płytek w kształcie heksagonów jest także to, że świetnie prezentują się zarówno jako pojedyncze dekory, jak i grupowe układy płytek. Takie możliwości pozwalają na ciekawe zaaranżowanie wnętrz, nadanie im smaczku i wizualnie, ciekawego, designerskiego układu. To z kolei docenią miłośnicy ponadprzeciętnych rozwiązań i innowacyjności we wnętrzach. Pamiętajmy także, że heksagony to takie płytki, które rewelacyjnie sprawdzają się w małych wnętrzach i to zarówno na wręcz niewielkich fragmentach, jak i na tych zdecydowanie większych powierzchniach. Z ich pomocą można doskonale zaznaczyć poszczególne strefy w pomieszczeniach (np. wyróżnić strefę prysznica, ścianę nad wanną czy ścianę za umywalką). Niezwykle ciekawy rozwiązanie jest wyłożenie nimi całej łazienki (tu jednak zdecydowanie zaleca się trzymanie jednego koloru i ewentualnie różnych wielkości płytek). Możliwości jest naprawdę wiele.
Tags: